LAZNA TRUDNOCA

Kao i sva druga živa bića i kunići imaju potrebu za komuniciranjem. Što vam vaš kunić želi reći?

Moderatori/ce: Charlie, Zeko_Jurica

Re: LAZNA TRUDNOCA

PostPostao/la Estera » sri ožu 30, 2011 11:34 am

Rekli su mi da je to lazna trudnoca a i nemre biti trudna jel nije bila blizu muskog zeceka.
Avatar
Estera
Kunić
Kunić
 
Postovi: 6
Pridružen/a: ned ožu 27, 2011 11:40 am
Lokacija: Samobor

Re: LAZNA TRUDNOCA

PostPostao/la zeko Simba » sri ožu 30, 2011 12:18 pm

Ne pokušavaj ih spojiti, kako god okreneš ishod nije dobar: ili će se potući ili će biti jadne kada ih razdvojiš jer nisu obje tvoje

Za par je najbolje imati dečko - cura kombinaciju. Dečko mora biti obavezno kastriran jer je inače nemoguć, a za curu je i inače dobro da se sterilizira jer je veliki postotak oboljevanja od raka maternice.
Koliko je ona stara? Koliko je bila kod te (moram reći) odvratne dječurlije?
Sada si je spasila i smirila se, nemoj je uznemiravati dodatnim spajanjem :)
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: LAZNA TRUDNOCA

PostPostao/la zekoslav123 » sri ožu 30, 2011 13:09 pm

zeko Simba je napisao/la:Ne pokušavaj ih spojiti, kako god okreneš ishod nije dobar: ili će se potući ili će biti jadne kada ih razdvojiš jer nisu obje tvoje

Za par je najbolje imati dečko - cura kombinaciju. Dečko mora biti obavezno kastriran jer je inače nemoguć, a za curu je i inače dobro da se sterilizira jer je veliki postotak oboljevanja od raka maternice.
Koliko je ona stara? Koliko je bila kod te (moram reći) odvratne dječurlije?
Sada si je spasila i smirila se, nemoj je uznemiravati dodatnim spajanjem :)


tako je..hehhe ...mislila sam da je bila kod muskog zeke..a onda mislim da je lazna trudnoca
Mrkva,Lily (R.I.P.) i Cima
Avatar
zekoslav123
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 377
Pridružen/a: sub pro 04, 2010 16:49 pm

Re: LAZNA TRUDNOCA

PostPostao/la Estera » sri ožu 30, 2011 14:12 pm

zeko Simba je napisao/la:Ne pokušavaj ih spojiti, kako god okreneš ishod nije dobar: ili će se potući ili će biti jadne kada ih razdvojiš jer nisu obje tvoje

Za par je najbolje imati dečko - cura kombinaciju. Dečko mora biti obavezno kastriran jer je inače nemoguć, a za curu je i inače dobro da se sterilizira jer je veliki postotak oboljevanja od raka maternice.
Koliko je ona stara? Koliko je bila kod te (moram reći) odvratne dječurlije?
Sada si je spasila i smirila se, nemoj je uznemiravati dodatnim spajanjem :)


sada je kod mene 3mj i receno mi je da ju je zena imala 4mj. Znaci ukupno je proslo 7mj. od kada je kupljena...neznam koliko su zeceki stari u prosjeku kada dojdu u ducan. Nemoras se ispricavati po pitanju decurlije...djelim tvoje misljenje....ja imam zivotinje cijeli zivot i odgojena sam da budem savjesna i da zivotinja nije igracka nego zivo bice no nazalost jos uvijek postoje oni koji nabavljaju svakojake zivotinje djeci doslovno kao igracku pa sad ako se nekaj desi...desi...kupit cemo novu....stravicno ali istinito. Eto sta ces....
Sto se tice drustva morat cu pricekati jel prijatelj koji mi je zeku dao na cuvanje radi na brodu pa dok se on ne vrati nemogu uzeti jos jednog a i htjela bi da se jos malo prilagodi...puno je to sokova za tako malo stvorenje, promjena okolisa i sve drugo...takodjer bi htjela u skoroj buducnosti uloziti novce u neki mali habitat umjesto gajbe. Imam dosta veliku gajbu i pustam sveki dan zeceke po sobi ( u smjenama ) ali bilo super kad imala pravi mali habitat. :zeko8: nazalos to i kosta puno novaca.
Avatar
Estera
Kunić
Kunić
 
Postovi: 6
Pridružen/a: ned ožu 27, 2011 11:40 am
Lokacija: Samobor

Re: LAZNA TRUDNOCA

PostPostao/la warped » ned svi 01, 2011 8:11 am

Evo, naša prva lažna trudnoća. Hvala Bogu da se dogodila dok je Pafi s nama jer mi on malo ublažuje situaciju. Juri uokolo sav uznemiren kao da će stvarno postati tata. ;D
Avatar
warped
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 867
Pridružen/a: uto lip 22, 2010 13:48 pm
Lokacija: Sisak

Re: LAZNA TRUDNOCA

PostPostao/la zeko Simba » pon svi 09, 2011 13:43 pm

;D ;D ;D ;D
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: LAZNA TRUDNOCA

PostPostao/la mikajela » čet svi 12, 2011 23:15 pm

e ljudi jel se desilo nekome da je imao problema u lažnoj trudnoći ako je kunić progutao dio dlake, pa se zaštopao, tj ono da nemre kakati kak spada?????
mikajela
Kunić
Kunić
 
Postovi: 10
Pridružen/a: uto tra 26, 2011 21:10 pm

Re: LAZNA TRUDNOCA

PostPostao/la zeko Simba » pet svi 13, 2011 16:43 pm

Pa u principu se ne nagutaju dlake u lažnoj trudnoći nego u linjanju, nagomilava se dlaka unutra i stvori čep
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: LAZNA TRUDNOCA

PostPostao/la Gaja » uto srp 19, 2011 12:24 pm

Pozdrav svima. Moja zecka se okotila prije 4 dana.Vecina zecica je bilo u gnijezdu dok su 2 bila van gnjezda pa sam ih ja morao vratiti! 2. dana 5 zecica sam nasao van gnjezda,ali na jednom mjestu. Mislio sam da ih ima samo 5. Kasnije sam ucio jos 2 u gnjezdu pa se pitam smijem li ih vratiti u gnjezdo ovih 5 sto su van njega! Ranije sam ih dirao i jos su zivi! Hvala :zeko10:
Gaja
Banirani korisnik
 
Postovi: 9
Pridružen/a: uto srp 19, 2011 12:15 pm

Prethodna


Natrag na Ponašanje i društveni život kunića




Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan