Beograd - Udomljuje se Munja, ponovo nakon 4 godine-UDOMLJEN

Ovdje možete pronaći sve teme sa sretno udomljenim kunićima:)

Moderatori/ce: zeko Simba, Lady Stardust

Re: Udomljuje se Munja..UDOMLJEN

PostPostao/la Mrvica » pet pro 25, 2009 17:39 pm

Klio, hvala za slike ;D
Munja je MRAK kako je prelep :zeko3:

E, sad cekamo izvestaj o tome kako je stigao u B. Plalanku i kako je sve proslo.

Jaaaako mi je drago da mu je nadjen topli dom pun ljubavi :zeko3: :zeko3:
Avatar
Mrvica
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 284
Pridružen/a: pon kol 10, 2009 18:20 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Udomljuje se Munja..UDOMLJEN

PostPostao/la Pevaljka » pet pro 25, 2009 18:01 pm

Munjino putovanje je dobro prošlo.
Duša je tako opuštena, razigrana... čim je izašao iz transportera odmah je pošao u cunjanje i ispitivanje nove okoline.
Šaljem vam par sličica lošijeg kvaliteta jer su sa mobilnog, a očekujemo ubrzo javljanje novih vlasnika.
http://img695.imageshack.us/g/dsc00081p.jpg/
Avatar
Pevaljka
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 525
Pridružen/a: uto vel 24, 2009 16:35 pm
Lokacija: Tamo negde...

Re: Udomljuje se Munja..UDOMLJEN

PostPostao/la jolanda » pet pro 25, 2009 20:14 pm

a munjoslav mali :)

ochekujemo vlasnike :wink:
2o god.
jolanda
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2929
Pridružen/a: pet kol 08, 2008 1:46 am
Lokacija: Beograd, Kikinda

Re: Udomljuje se Munja..UDOMLJEN

PostPostao/la dHarma » pet pro 25, 2009 22:15 pm

lepota maja :zeko3:
Jedva cekam da dodju i vlasnici :D

If tears could build a stairway, and memories a lane. I'd walk right up to heaven and bring you home again.
Avatar
dHarma
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2257
Pridružen/a: uto ožu 10, 2009 20:56 pm
Lokacija: Beograd

Re: Udomljuje se Munja..- nakon tri i po godine PONOVO

PostPostao/la Klio » sri kol 07, 2013 22:05 pm

Nakon skoro cetiri godine Munjini vlasnici - udomitelji, neodgovorni, neopisivo losi ljudi za mene, odlucili su da imaju psa, i to Bigla... Javili da zele ponovo da udome Munju, a ako se ne udomi do dolaska Bigla mislili su ga dati veterinaru :ljut: :ljut: :ljut: :ljut: ....
Ukratko, svaka prica je suvisna, bukvalno su zeleli otarasiti se zeca kojeg su imali cetiri godine, i to ne bilo kog zeca... Sve ovde sto se pisalo o Munji je tacno, POSEBAN JE!!!

Rekla sam da mi Munju ODMAH vrate nazad u cemu mi je puno pomogla Pevaljka, uzela ga je najpre sebi i juce iz Backa Palanke dovela u Beograd... SAmo cu jos reci da je imao isti wc - sve cetiri godine, sto vidim sada po slikama, da vam ne pricam u kakvom stanju, pojeden, a da bi ga sprecili da to radi lakse im je bilo da usrafe metal po coskovima nego da mu kupe novi wc... Jeo je iz probusene konzerve i moram reci losu hranu, mada nije neuhranjen i nista slicno...

Zekan je predivan kao sto je i bio kada je dan kao mala beba, premazan, znaci poseban u svakom smislu...
Postavit cu nove slikice mada se nista ne razlikuju od ovih kada je bio beba, stavise jos je lepsi, vrlo je malog rasta, pravi je patuljcic, i ima predivne trepavice kao vestacke...

Oni koji su pratili sve sta je bilo ili iscitali sve ovo od pocetka, znaju koliko sam ga se teska srca odrekla prvi put, na zalost to moram proci jos jednom iako bih smislila milion razloga da to ne uradim - MORAM.

Cim se malo sredi i kada prodju ove paklene vrucine vodim ga na kastraciju i ne moram pisati da iskljucivo ide u dobre ruke jer mi to svi pisemo ali na zalost i kada pomislimo da je otisao u dobre ruke ispadne ovako.
Zato dragi moji, onaj ko bude video ovog zeca nece moci da ga ne zeli, ali i samo ali ide tamo gde budem mogla da kontrolisem kako mu je i cesto da dobijam slike, jer sam ovih 4 godine verovala ljudima da mu je dobro i da je sretno udomljen, dobila sam svega dve tri slikice zahvaljujuci Pevaljki kada ode u goste kod njih i to je sve....


Slike cim pre stavljam, problem je samo sto nemam fotoaparat pa moram nesto da smislim...
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

Re: Udomljuje se Munja..- nakon tri i po godine PONOVO

PostPostao/la Klio » sri kol 07, 2013 22:47 pm

Zadnje dve slikice koje imam, koje sam dobila pre nego je dosao kod mene i moram reci da vise lici na sebe na slikicama kada je bio beba :D :D Isti je kao bebica, samo sto imam misice i salce...I maliii sam skroz...
slika

Uploaded with ImageShack.us
slika

Uploaded with ImageShack.us
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

Re: Beograd - Udomljuje se Munja..- nakon tri i po godine PO

PostPostao/la markiza » čet kol 08, 2013 11:39 am

Joj kaki sam slatki malisha :zeko3: :zeko3: :zeko3: ja samo ne znam kako neko posle 4 godine moze se tako hladnokrvno odreci ljubimca, :blink: kako ga za to vreme nisu zavoleli nije mi jasno??? Isto ce i taj pas kojeg toliko zele nazalost proci :sad:
Nadam se da ce Munja naci predivne vlasnike sto pre :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Beograd - Udomljuje se Munja..- nakon tri i po godine PO

PostPostao/la dHarma » čet kol 08, 2013 15:31 pm

Ne mogu da verujem!!! Zgrozena sam! :ljut:
Posle 4 godine, neverovatno mi je! Mozda je i bolje ovako sad ima sansu da dobije dom kakav je oduvek trebao da ima..
Prelepi mali zvrk nema sanse da mu neko odoli :zeko3:

p.s: sto se tice fotkanja mogu ja da pomognem, cucemo se :zeko8:

If tears could build a stairway, and memories a lane. I'd walk right up to heaven and bring you home again.
Avatar
dHarma
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2257
Pridružen/a: uto ožu 10, 2009 20:56 pm
Lokacija: Beograd

Re: Beograd - Udomljuje se Munja..- nakon tri i po godine PO

PostPostao/la Klio » čet kol 08, 2013 15:42 pm

dHarma je napisao/la:p.s: sto se tice fotkanja mogu ja da pomognem, cucemo se

Hajde valjalo bi, samo moras se skroz obuci da ne mirises na spajka, ne bih bas da ga drazimo previse, prvi mirisi drugih zekova u susednoj sobi, previse je to za njega :D :D

dHarma je napisao/la:i bolje ovako sad ima sansu da dobije dom kakav je oduvek trebao da ima..

Milena, ja sam vec mislila da je imao dom kakav zasluzuje...Evo sada je vise nego ocigledno da ukoliko nemamo kontakt sa udomiteljima, tesko da covek moze biti siguran u bilo sta...
Jednom sam bila kod Pevaljke u Backoj palanci i bas bila voljna da ga vidim ali se ti ljudi tada nisu javljali na tel i nesto nisu mogli...
Zao mi je sto ga tada nisam obisla jer bih mozda primetila neke stvari....

Nije on ziveo nesto prestrasno, ali nije ni ziveo onako kako dolikuje kada udomis kucnog ljubimca...Vidi se tu sto sta i eto ovo kako je zavrsio...
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

Re: Beograd - Udomljuje se Munja..- nakon tri i po godine PO

PostPostao/la Klio » čet kol 08, 2013 20:42 pm

Na sedmom nebu sam :luv: :srce: :srce: veceras sam se nadobijala pusaaaaaaaa...prvi put :blush: :blush:
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

Re: Beograd - Udomljuje se Munja..- nakon tri i po godine PO

PostPostao/la markiza » pet kol 09, 2013 10:56 am

Joj blago tebi :luv: :srce: nema nista lepse od zekinog poljupca :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3: :zeko3:
Avatar
markiza
Super Zek
Super Zek
 
Postovi: 2160
Pridružen/a: uto tra 24, 2012 8:59 am
Lokacija: Pancevo / Helsinki

Re: Beograd - Udomljuje se Munja..- nakon tri i po godine PO

PostPostao/la musemarina » pon ruj 30, 2013 20:51 pm

Sta se desava sa Munjom? Je'l udomljen?
Avatar
musemarina
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 523
Pridružen/a: pet svi 22, 2009 6:53 am
Lokacija: Beograd

Re: Beograd - Udomljuje se Munja..- nakon tri i po godine PO

PostPostao/la Klio » uto lis 01, 2013 15:51 pm

musemarina je napisao/la:Sta se desava sa Munjom? Je'l udomljen?

Nije,...od kada je dosao sve problem za problemom sa mojim zecevima tako da nikako da ga odvedem na kastraciju...Udomljava se i dalje i predivan je.
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

Re: Beograd - Udomljuje se Munja..- nakon tri i po godine PO

PostPostao/la musemarina » uto lis 15, 2013 15:20 pm

E izvini sad sam videla da si odgovorila na post. A trudnice su ti jako zaboravne. :blush:
Ja cu da vidim da li neko zeli Munju da udomi. Nego primetila sam da su ovi ljudi iz Nisa sto su napravili sajt Moj Kunic prilicno aktivni u udomljavnju kunica. Ne znam ko su oni, ali jako su aktivni na Facebooku.
Jesi li pokusala da se povezes sa njima?

Meni je Munja presladak. Ja bi ga tako rado uzela, ali imam dva para kunica i on bi bio sam. A i pored mojih 7 zivotinjica, nosim jos jedno malo zgebce u stomaku.

Videcu da ti pomognem da ga udomis (naravno u dobru kucu). :wink:
Avatar
musemarina
Bugs Bunny
Bugs Bunny
 
Postovi: 523
Pridružen/a: pet svi 22, 2009 6:53 am
Lokacija: Beograd

Re: Beograd - Udomljuje se Munja..- nakon tri i po godine PO

PostPostao/la Klio » uto lis 15, 2013 18:25 pm

Marina hvala puno ;) <3

Sto se tice udruzenja iz nisa, to je organizovala bivsa clanica ovog foruma Vasilika, ne secam se vise kako joj je bilo ovde ime, sa kojom bas i nisam u dobrim odnosima...
Munjin oglas su drugi stavili tamo i ona ga je skinula. Cak ni ponudjenu pomoc za kunice sa moje strane odbija, tako da sto se njih tice nista...
Uspecemo mi i ovako :wink:
slika slika slika
Avatar
Klio
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 4012
Pridružen/a: sri ožu 12, 2008 9:08 am
Lokacija: Beograd

PrethodnaSljedeća


Natrag na Sretno udomljeni:)




Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan