Kada trazite savijet - napišite od kuda ste!

Zeko ima zdravstvene probleme? Upitajte i pronađite odgovore ovdje.

Moderatori/ce: Charlie, Lady Stardust, Zeko_Jurica, Lela

Kada trazite savijet - napišite od kuda ste!

PostPostao/la altan » pet kol 30, 2013 12:10 pm

Dakle kada tražite savjet na ovom forumu i to u zdravstvenim temama onda NAPIŠITE OD KUDA STE! Redovno se događa da netko pita da li da ide veterinaru i šta treba poduzeti..Ne može vam nitko dati savjet ako ne zna odakle ste! Nije mi isto jel savjetujem nekoga tko živi u nekoj selendri bez apoteke ili nekoga iz Zagreba. Vjerujte ovdje nikome nije bitno odakle se zbog nekog domoljublja i sl. i niti će vas itko tretirati drukčije zbog toga jeste li iz Zagreba, Beograda ili Trilja. Bezveze se troši vrijeme koje za vašeg ljubimca može biti presudno dok netko od nas sazna odakle ste!
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: Kada trazite savijet - napišite od kuda ste!

PostPostao/la čupko » pet pro 13, 2013 23:10 pm

Bok društvo! Imam malog kunića starog mjesec dana i čitala sam da ka nisu u mogućnosti piti-jeti majčino mlijeko,kupi mu se zamjensko-mačje mlijeko u prahu koje mu se daje na špricu. Kada mu idem to dati,on se cijeli opire,kao da je preplašen :sad: :omg: ,a moram mu to dati jer mu donosi vitamine važne za život da nadoknadi majčino mlijeko! Pomagajte!
Anđela, Sinj :zeko3:
čupko
Kunić
Kunić
 
Postovi: 1
Pridružen/a: pet pro 13, 2013 20:11 pm

Re: Kada trazite savijet - napišite od kuda ste!

PostPostao/la zeko Simba » sub pro 14, 2013 15:30 pm

čupko je napisao/la:Bok društvo! Imam malog kunića starog mjesec dana i čitala sam da ka nisu u mogućnosti piti-jeti majčino mlijeko,kupi mu se zamjensko-mačje mlijeko u prahu koje mu se daje na špricu. Kada mu idem to dati,on se cijeli opire,kao da je preplašen :sad: :omg: ,a moram mu to dati jer mu donosi vitamine važne za život da nadoknadi majčino mlijeko! Pomagajte!
Anđela, Sinj :zeko3:



viewtopic.php?f=17&t=315 ovdje ti je tema o tome, pa pogledaj. Sa mjesec dana on već jede, ne mora biti samo na mlijeku. Jako pazi što i kako mu daješ jesti jer krivo hranjenje nerijetko može uzrokovati smrt
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: Kada trazite savijet - napišite od kuda ste!

PostPostao/la memsi » ned tra 12, 2015 9:56 am

Pozdrav,iz Tesnja sam (BiH),molim vas za savjet,moj kunic je star 10 mjeseci,vec tri dana nije dobro,samo lezi,oci na pola otvorene,nece da jede i sav se trese,u blizini nemam dobrog veterinara,molim vas za savjet.
memsi
Kunić
Kunić
 
Postovi: 13
Pridružen/a: pet tra 10, 2015 18:51 pm

Re: Kada trazite savijet - napišite od kuda ste!

PostPostao/la altan » pon tra 13, 2015 13:10 pm

Pročitaj o začepu i primjeni to na zekana
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)



Natrag na Zdravstvene rasprave




Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan
cron