POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

Zeko ima zdravstvene probleme? Upitajte i pronađite odgovore ovdje.

Moderatori/ce: Charlie, Lady Stardust, Zeko_Jurica, Lela

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la Lelica » sub ruj 27, 2014 22:57 pm

Još je meni čudno kako nema doktora tamo.. A nisam baš uletavala u ambulantu i pitala cijenjeno ime doktorice jer smo se prepali za zeku.. A skužila sam da nema pojma, nije niti pitala zekino ime, niti ju izvagala, ma... Terapiju ćemo vjerojatno završiti kod drugog veterinara jer ne želim da još zekici nešto bude zbog neznanja veterinarke :ljut:

Pa vas ovim putem molim da ažurirate podatke jer sam ja prvo gledala listu sa početne stranice, a onda smo forum proučavali i vidli da se jednostavno ne spominje više ta ambulanta pa nam ništa nije jasno bilo :blink:

Hvala na odgovoru :zeko2:
Avatar
Lelica
Kunić
Kunić
 
Postovi: 3
Pridružen/a: uto ruj 16, 2014 21:50 pm
Lokacija: Zagreb

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la Charlie » uto ruj 30, 2014 15:17 pm

nije on jedini koji više nije na tom radnom mjestu

a ima i ljudi koji nisu za preporuku
slika
Charlie
Moderator
Moderator
 
Postovi: 7906
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:50 pm
Lokacija: Zagreb

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la Lelica » čet lis 02, 2014 20:19 pm

Dakle da rezimiram, ambulanta na tržnici Špansko bi se trebala IZBJEGAVATI :ljut:

a) zeka nije upisana u kompjuter (pitali su nas tek 5. dan terapije jesmo li upisani, niti tada nas nisu upisali)
b) zeka nije uopće pregledana na prvom pregledu (niti ijednom idućem) kako spada (nije izvagana, nisu pluća poslušana, ...)
c) svaki dan smo morali dolaziti na inekcije i to su dobro naplatili, to što je to stres zeko bio ih preveć nije diralo (svaka inekcija 40kn)
d) za osjetljivu kožu zeke korištena je najveća igla koja postoji (zelena, za one koji se razumiju u igle) :ljut:
e) usred tjedna (doktorice rade na smjene, a mi smo mogli samo popodne dolaziti) nastala je konfuzija zbog neupisane zeke jer nisu znali koji lijek prima (sva sreća ja sam znala) :ljut:

U međuvremenu zeka je obavila kompletan pregled kod dr. Saše koji nam je i preporučio da terapiju završimo di smo počeli pa dalje da (ako bude potrebe) dolazimo kod njih :zeko1: :happy:
Avatar
Lelica
Kunić
Kunić
 
Postovi: 3
Pridružen/a: uto ruj 16, 2014 21:50 pm
Lokacija: Zagreb

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la ssnjoff » pet stu 21, 2014 11:23 am

Rijeka - sterilizacija

Molim lijepo članove iz Rijeke informaciju,
za sterilizaciju - preporučaju li mi Sanjina ili Njušku?
Došlo doba... :hm:
Fala.
Avatar
ssnjoff
Kunić
Kunić
 
Postovi: 17
Pridružen/a: pet kol 01, 2014 8:15 am

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la zeko Simba » sub pro 06, 2014 10:06 am

Oprosti, tek sada vidim ovo, vjerojatno ste već obavile :) kome god da odvedeš nećeš pogriješiti. Sanjin je možda jeftiniji
43 i 23
zeko Simba
Moderator
Moderator
 
Postovi: 9045
Pridružen/a: pet lis 12, 2007 22:46 pm
Lokacija: Opatija

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la proserpine » uto vel 10, 2015 10:21 am

Za vlasnike kunića iz Sarajeva, želim samo da vas upozorim na "Vetlife" da nemaju pojma o kunićima. Možda su stručni za kastraciju ili sterilizaciju, za ostalo toplo preporučujuem veterinarski fakultet u Sarajevu. Da ne duljim puno, u našem slučaju su kutnjaci prerasli i prvo što sam primjetila je bilo suzenje očiju, pa sam išla u vetlife, nije bila nikakva bakterija, pa sam posumnjala na kutnjake. Dr. Josip Krasni me pitao "Kakve veze imaju oči sa zubima" i poslije mog insistiranja za rendgen nije htio da se potrudi da otkrijemo uzrok. I još mi je naplatio više nego što je trebao na kraju, što je krajnje bezobrazno :ljut: Sve u svemu, na fakultetu su uradili korekciju kutnjaka i sve je dobro prošlo, tako da ih svakako treba staviti na spisak. Pozdrav svima :zeko3:
Avatar
proserpine
Zečić
Zečić
 
Postovi: 120
Pridružen/a: uto svi 17, 2011 13:51 pm
Lokacija: Sarajevo

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la ssnjoff » čet vel 19, 2015 8:55 am

zeko Simba je napisao/la:Oprosti, tek sada vidim ovo, vjerojatno ste već obavile :) kome god da odvedeš nećeš pogriješiti. Sanjin je možda jeftiniji

a ni ja nisam bolja s brzinom gledanja :huh: uglavnom, išli smo u njušku, studeni...definitivno su skuplji, al je sve prošlo super...navodno je i neka nova anestezija kojom su bili zadovoljni...bila nas je dočekala već budna i već si je prerazmjestila pelenicu...
Avatar
ssnjoff
Kunić
Kunić
 
Postovi: 17
Pridružen/a: pet kol 01, 2014 8:15 am

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la Rudhnar » uto vel 24, 2015 14:04 pm

Ima li netko možda za preporučit veterinara u Novom Zagrebu ili barem blizu za odvest zeku na prvi pregled? Tnx
Rudhnar
Kunić
Kunić
 
Postovi: 3
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 15:54 pm

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la altan » uto vel 24, 2015 19:56 pm

Morati cete produziti do neke od preporucenih veterinarskih ambulanti kao i ostali iz Novog Zagreba.
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la nikola » uto vel 24, 2015 21:10 pm

Rudhnar je napisao/la:Ima li netko možda za preporučit veterinara u Novom Zagrebu ili barem blizu za odvest zeku na prvi pregled? Tnx

Buba u Selskoj je prilično blizu Novom Zagrebu bilo da se ide autom ili busom 109 koji stane kod ambulante (na Baštijanovoj).
Avatar
nikola
Zekonja
Zekonja
 
Postovi: 260
Pridružen/a: uto svi 06, 2008 19:17 pm
Lokacija: Zagreb

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la Rudhnar » sri vel 25, 2015 14:47 pm

tnx ljudi..
mislim da bumo onda do Bube, tam sam vodio pokojnu pesicu dobrih 12 godina, sam se nadam da zekicu nebu previše uznemitrilo drndanje u busu :lud:
Rudhnar
Kunić
Kunić
 
Postovi: 3
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 15:54 pm

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la altan » sri vel 25, 2015 17:10 pm

Ne morate zeku voditi veterinaru ako mu nista nije.
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la Rudhnar » čet vel 26, 2015 11:14 am

Ne idemo bez razloga, ima neko crvenilo i prorijeđenu dlaku na vratu iza glavice i malo na dnu ušiju pa idemo to provjeriti.
Rudhnar
Kunić
Kunić
 
Postovi: 3
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 15:54 pm

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la altan » pon ožu 02, 2015 22:40 pm

Svi kunici imaju malo rijedu dlaku na vratu..mozes staviti fotografiju pa da vidimo..moguce da ni to nije nista.
vlasnica dvije jurilice
29
Avatar
altan
Zeko Manijak
Zeko Manijak
 
Postovi: 5685
Pridružen/a: sub lis 13, 2007 13:59 pm
Lokacija: Zagreb, Mezimesti (Češka)

Re: POPIS PREPORUCENIH VETERINARA na strani 1 + KOMENTARI

PostPostao/la KacaZMN » sub ruj 26, 2015 0:45 am

Dragi ljudi UPOMOC. Nova sam na forumu i ne znam jos kako da postavljam postove pa se unapred izvinjavam. Naime, imam VELIKI PROBLEM. Imam kunica starog godinu dana i 2 meseca, imala je porod pre tri nedelje i tada sam primetila izraslinu velicine klikera ispod donje vilice. Obisla sam veliki broj veterinara i dobila bezbroj nesigurnih dijagnoza. Da li neko zna stvarno dobrog veterinara u Beogradu? Hvala vam unapred
KacaZMN
Kunić
Kunić
 
Postovi: 1
Pridružen/a: sub ruj 26, 2015 0:25 am

PrethodnaSljedeća


Natrag na Zdravstvene rasprave




Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


HR (CRO) by Ančica Sečan